Silonky a punčochy – nezbytnost pro každou sexy dámu

Moderní dámské punčochyTěšíte se na léto, protože zase bude možnost obléknout oblíbené šaty, sukně a dámské tuniky? Pokud venku není zrovna dvacet pod nulou a sníh, tak všechny víme, že nad počasím umíme dnes už jednoduše vyzrát! Pod oblíbené šaty  tak stačí obléknout buď legíny, silonky anebo punčocháče a můžeme vyrazit vstříc i nepříznivému počasí!

Pipi dlouhá punčocha

Nemáte-li náladu na legíny, ale přesto chcete vyrazit ven v ryze dámském outfitu, přiberte do party silonky a punčochové kalhoty! Udělají Vám skvělou službu v chladných dnech a zároveň zalichotí i vašim křivkám. Stejně tak jako legíny, mají punčocháče stahovací vlastnosti a tím pádem i perfektně zakryjí nedokonalosti. Pokud chcete optický trik ještě více podpořit, zvolte silonky tmavého až černého odstínu, který báječně zúží siluetu a vy se tak budete cítit mnohem přitažlivější!

Svůdná alternativaSexy nadkolenky

To, že je venku šero ještě neznamená, že se musíte zahalovat pouze do smutných a nevýrazných barev. Zkuste obléknout veselejší prvky a pozvednout tak svoji náladu! Skvěle vypadají například úpletové šaty v kombinaci s výraznými silonkami. Dámské punčocháče můžete využít i na jaře nebo v létě, ale v tomto případě volte vzdušnější materiály nebo zkuste experimentovat a obléknout sexy nadkolenky! Ne nadarmo se říká, že lolity jsou slabostí všech mužů. Pokud se na nadkolenky už necítíte, stačí obléknout samodržící punčochy a jejich sexy tajemství si tak ponechat jen pro sebe či svého partnera!